Reference nosítko DACONY Vario

S potěšením připojujeme uživatelskou referenci na nové nosítko Dacony Vario od maminky s bohatými zkušenostmi s nošením dětí a lektorky kurzů nošení dětí .

Reference na nosítko Dacony - Kateřina Faltová (lektorka kurzů nošení dětí)

Jsem maminkou dvou dcer (5 let a 18 měsíců), obě jsem nosila v šátku a nosítku, mladší z nich je stále aktivně nošená. Zároveň již téměř 4 roky podporuji i ostatní rodiče v nošení a kojení. Za tu dobu jsem již vyzkoušela mnoho šátků i nosítek. Nyní jsem měla tu čest několik dní testovat nosítko Dacony Vario. Musím říct, že nosítko mě velmi potěšilo. Miluji detaily a toto nosítko je opravdu propracované do každého detailu. Je radost s ním pracovat a nosit v něm.

Bederní pás i ramenní popruhy se velmi snadno dotahují, takže během pár vteřin máte nosítko nastavené přesně dle vašich potřeb. Je to tak jednoduché, že v něm svou vnučku zvládla nosit i naše babička "nosítkem nepolíbená".

Bederní pás je velmi pohodlný. Je dostatečně pevný, aby roznesl váhu dítěte a při tom tak akorát měkký, aby byl příjemný nosící osobě. Ramenní popruhy jsou také velmi pohodlné. Nejsou ani moc malé, takže se do ramene nezařezávají a nejsou ani moc masivní, takže vám z ramen nepadají. Popruhy na ramenních popruzích jsou dostatečně široké, aby roznesly váhu dítka, navíc jsou velmi jemné. Skvěle kloužou přezkami, ale drží a neprokluzují.

Další výhodou nosítka je spinkací kapucka, která je skryta v kapsičce uzavíratelné zipem. Takže když kapucku zrovna nepoužíváte, tak je elegantně skryta a nekazí celkový krásný vzhled nosítka. Ty detaily jsou zkrátka krásné.

Na celém nosítku je vidět, že výrobce má dlouholetou zkušenost s výrobou velmi kvalitních batohů a tuto zkušenost zúročil i pří tvorbě a výrobě nosítka.

Za sebe toto nosítko doporučuji všemi 10. Doporučila bych ho všem, kteří chtějí nosit své děti. Nosítko velikostně dobře sedí miminkům cca od 3 měsíců až do cca 18m/2let i déle, takže pokryje celou dobu toho nejfrekventovanějšího nošení. Je velmi kvalitní, z certifikovaných materiálů a navíc za skvělou cenu.

Související články
I do not want to miss anything.
Do you wish to receive all updated information before others? Please fill in and send out your e-mail address (you may sign out any time).