Šátek KARNEVAL 4,7m (M)

Šátek prvotřídní jakosti značky Baby-doo o délce 4,7 m. 100% počesaná bavlna, gramáž 220g/m2, pevnost, jemnost, poddajnost, šikmá pružnost, zkosené rohy. Certifikováno.

Availability: Do týdne
44,00 €
Add to basket

Velmi kvalitní šátky na nošení miminek značky Baby-doo jsou vyrobeny z prvotřídní 100% bavlny. Šátky na nošení dětí Baby-doo jsou velmi pevné, přesto však poddajné. Materiál vysoké gramáže (220g/m2) v kombinaci se zdvojeným útkem, činí tento šátek ideálním pro nošení od narození až do pokročilého věku dítěte. Při vázání šátky Baby-doo neprokluzují, díky přičné pružnosti tkaniny ze které jsou vyrobeny a šikmým zkoseným koncům se však dobře váží a zajišťují velmi důležitou oporu zádíček nošeného miminka. Tkané šátky Baby-doo jsou tvarově naprosto stálé. Oproti elastickým šátkům si zachovávají svůj tvar a vlastnosti i po dlouhodobém užívání,nevytahují se a nedeformují.

Certifikát o zdravotní nezávadnosti pro děti do 3let je zárukou kvality pro Vaše děťátko.

Pere se na 40°C.

Spolu se šátkem obdržíte brožurku s návody vázání, obsahující základní pokyny pro správné nošení v šátku a podrobně rozforcené postupy vázání 8 úvazů.

Délka 4,7 m (měřena jedna strana šátku) - velikost "M"- je vhodná pro vázání standardních úvazů pro maminky střední postavy do konfekční velikosti 42. Rychlý rádce pro výběr velikosti najdete zde.
  

Využijte AKČNÍ NABÍDKU- při koupi šátku na nošení dětí Baby-doo kroužky na Ring Sling pouze za 120,-Kč/pár , objednávejte na následujícím odkazu:  http://babydoo-cz-klon.cs3.cstech.cz/produkty-akce-satek-krouzky-detail-79 


 

You have a question about this product? To you or send inquiry to determine if this product in stock? Write to us, we will contact you back via e-mail or call you.

I do not want to miss anything.
Do you wish to receive all updated information before others? Please fill in and send out your e-mail address (you may sign out any time).