Jakou zvolit velikost šátku BabyDoo?

Velikosti šátků Baby-doo jsou pro snadnou orientaci uváděny písmenem. Od velikosti "S" (krátký šátek) až po velikost "L" (dlouhý šátek). Jedna strana šátku (včetně zkoseného cípu) je uváděná délka šátku, kterou najdete před písmenem.

Při výběru správné velikosti šátku berte v úvahu následující:

  • šátky Baby-doo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a po vyprání se srazí o cca 5%
  • délku šátku volíme podle konfekční velikosti aktivně nosícího rodiče, tedy většinou maminky. Bude-li však rovnocenně nosit šátek i někdo jiný (například tatínek), je potřeba zvolit přiměřenou velikost, která bude vyhovovat oběma rodičům.
  • při používání kroužků na ring-sling Vám bude stačit šátek o 1 velikost menší než je doporučená velikost
  • dítě roste a úměrně tomu i spotřeba tkaniny při vázání
  • po obdržení šátek vyzkoušejte - pokud Vám délka nevyhovuje, je možné jej vyměnit - šátek však musí být k výměně vrácen ČISTÝ a NEPRANÝ!

Tkané šátky Baby-Doo® jsou v nabídce ve třech velikostech:

"S" (4,2m) - krátké- vhodné pro malé drobné postavy

"M" (4,7m) - střední- vhodné pro střední postavy

"L" (5,2m) - dlouhé- vhodné pro větší mohutnější postavy

Šátky z NOVÉ KOLEKCE (vzory DUHA, ORCHIDEJ, MOKA, HERBA New, SKOŘICE New a OCEÁN New) jsou ve všech velikostech o cca 10cm delší.


Velikost "S" - 4,2 m

Šátek je vhodný do velikosti 38 (pánská vel. 46). Tento šátek doporučujeme pro drobné a menší postavy. Tato délka je vhodná pro vázání úvazů nenáročných na spotřebu tkaniny, t.j. kolébka na kříž, klokánek na bok, jednoduchý batoh.

Image 1

Velikost "M" - 4,7 m

Šátek je vhodný do velikosti 42 (pánská vel. 50). Tato velikost je nejrozšířenější, vhodná pro střední postavy. Ideální pro všechny kdo chtějí vázat základní úvazy jako kříž s kapsou, klokánek, batoh na kříž apod.

Image 2

Velikost "L" - 5,2 m

Šátek je vhodný do velikosti cca 50 (pánská vel. 58). Nově nabízíme dlouhé šátky velikosti "L" vhodné pro větší a mohutnější postavy. Tato velikost je dostupná pouze v barevných vzorech Nové kolekce.

Image 3

Kroužky na RING-SLING

Spolu se šátkem si můžete zakoupit kroužky na Ring-sling za zvýhodněnou cenu.

Při použití ring-slingového kroužku, místo klasického uzlu (tzv. RS knot), vám bude stačit šátek o 1 velikost menší než je doporučená velikost šátku uvedená pro vaší konfekční velikost (viz výše).

Image 4

Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Chcete přednostně dostávat aktuální informace? Vyplňte a odešlete nám váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).